HAKKIMIZDA

 

"Sınırsız enerjimizle, biz bir markayız.."

 

Şirketimiz 20.02.2013 tarihinde Çağrı ŞİRKETLER GRUBU bünyesinde kurulmuştur. Sigortacılığın tüm alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Amacımız müşterilerimizin sigorta ihtiyaçlarına doğru çözümler üretmek, iş hayatının ve toplum yaşamının  risklerini  ortadan kaldırmaya katkı vermektir. Bu bağlamda hedefimiz  ticari ve sanayi faaliyetlerin güven içinde gelişmesine yardımcı olarak,  mutlu  bir toplum hayatına  destek olmaktır.

 


Çalışanlarımız

Çağrı Elektrik ürün ve hizmetteki kalitenin çalışanların kalitesine bağlı olduğunu bilir.

Ekip içerisinde yer alan mühendisten temizlikçisine kadar tüm çalışanlar, ekip anlayışının önemini kavramış durumdadır. Çalışanlarının mesleki eğitimlerinin ve gelişimlerinin yanısıra sosyal, kültürel, sanatsal organizasyonlara sponsor olarak toplumsal etkinliklere katılımı destekler.

Sorumluluklarımız

Sürdürülebilir bir gelişim ve yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı Çağrı Elektrik için vazgçilmez önceliklerdir.

Çevresel değerler, doğanın korunması ve sahip olduğumuz yaşam kaynaklarının gelecek kuşaklara devredilmesi için üzerine düşen çalışmaları yapar. Uluslararası kalite onaylı, doğaya zarar vermeyen ürünleri kullanır.